Emoji

iOS için Eğlence Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 77.1 MB
  • Version 6.9
  • Dil TR / EN
  • Firma Emoji Apps, LLC
Emoji uygulaması arkadaşlarınıza eğlenceli çıkartmalar gönderebileceğiniz mükemmel bir uygulamadır.

Emoji uygulaması arkadaşlarınıza eğlenceli çıkartmalar gönderebileceğiniz mükemmel bir uygulamadır.

Emoji uygulamasını iOS işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza yükleyerek arkadaşlarınıza sosyal mesajlaşma platformundaki sohbetiniz sırasında birbirinden eğlenceli çıkartmalar göndererek sohbetlerinize neşe ve eğlence katabilir ve çok eğlenebilirsiniz.

Uygulama yaratıldığı günden bu yana dünyanın dört bir yanında 40 milyon kullanıcımıza ulaştı ve onlar tarafından en favori uygulama ilan edildi. Herkes bu uygulamayı çok severek ve eğlenerek kullanıyor. Uygulamanın zengin menüsünde duygularınızı görsel olarak ifade etmek için kullanabileceğiniz birbirinden eğlenceli çıkartmalar bulunuyor. Bu çıkartmalardan o anki duygunuzu ifade edecek olanlarını seçerek sohbet etmekte olduğunuz arkadaşınıza gönderebilir ve sadece görsel olarak anlatmak istediğinizi anlatabilirsiniz.

Son derece kolay kullanılan ve oldukça hızlı klavyesi ile dikkat çeken ve kullanışlı hale gelen bu mükemmel uygulamayı iOS işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza tamamen ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

Emoji indir